MENU MENU
Načítám...
O firmě

Kdo jsme

Společnost TYC Kooperace s.r.o. je dodavatelem strojních dílů zákazníkům v mnoha průmyslových odvětvích.

Hlavním cílem společnosti je včas a kvalitně zabezpečit bezproblémovou dodávku dle přání zákazníka. V možnostech společnosti je dodávka tzv. na klíč, ale samozřejmě také dodávky dílčí. Zkušený tým zaměstnanců společnosti dává jistotu včasným, spolehlivým a kvalitním dodávkám.

Díly je možné ve společnosti nechat vyrobit jak kompletně vč. povrchových úprav dle přání zákazníka, tak samozřejmě lze udělat pouze nějakou technologickou operaci.

Jako je například finální obrobení, hrubování, příprava polotovarů, svaření, žíhání a další. Mnoho operací je prováděno přímo ve společnosti a pro speciální technologie je využíváno úzkého okruhu spolupracujících firem.

Vlastní výrobní prostory umožnili značný rozmach výrobních možností, hlavně co se týká velikosti i hmotnosti dílů.

V současné době je hala výroby osazena mostovým jeřábem o nosnosti 16tun a vjezdovými vraty 5x5metrů. Tyto parametry byly zvoleny tak, aby plně respektovali parametry strojů dle strojního vybavení společnosti. V budoucnu, kdy bude výrobní hala prodloužena a instalován druhý mostový jeřáb 16tun se manipulační možnosti opět navýší.

Za celou společnost nejlépe hovoří spokojenost zákazníků a také kvalitně vybavené výrobní prostory.
Budeme moc rádi, když se před zahájením spolupráce přijedete o všem přesvědčit do nového sídla společnosti.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace