MENU MENU
Načítám...
Strojní vybavení

Soustruhy

QTS 200IIM

Soustružnické centrum určené pro široké spektrum soustružnických, frézovacích, vrtacích i vyvrtávacích operací. Jedná se o stroj z plně litinovou strukturou, podavačem tyčového materiálu a pro sériovou výrobu také lopatkou pro vyndavání hotových dílů z pracovního prostoru stroje. Díky 15-ti polohové hlavě se všemi náháněnými místy lze obrábět i velmi složité díly kusové i seriové výroby s potřebou mnoha nástrojů. Pro delší výrobky lze použít i automatický opěrný koník.

Parametry stroje
Maximální průměr soustružení (mm) 360
Maximální délka soustružení (mm) 565
Otáčky vřetene/hlav (min-1) 5000/4500
Průměr dutiny vřetene (mm) 65
Přesnost stroje (mm) do 0,01
Podavač tyčí Ano
Instalace stroje 9/2015

QTN 250IIM

Soustružnické centrum určené pro široké spektrum soustružnických, frézovacích, vrtacích i vyvrtávacích operací. Jedná se o stroj z plně litinovou strukturou, podavačem tyčového materiálu a pro sériovou výrobu také lopatkou pro vyndavání hotových dílů z pracovního prostoru stroje. Díky 15-ti polohové hlavě se všemi náháněnými místy lze obrábět i velmi složité díly kusové i seriové výroby s potřebou mnoha nástrojů. Stroj je pro možnost obrobení dílů v automatickém režimu z obou stran doplněn o protivřeteno.

Parametry stroje
Maximální průměr soustružení (mm) 450
Maximální délka soustružení (mm) 565
Otáčky vřetene / protivřetene / hlav (min-1) 5000/5000/4500
Průměr dutiny vřetene (mm) 75
Přesnost stroje (mm) do 0,01
Podavač tyčí / Protivřeteno Ano / Ano
Instalace stroje 5/2016
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace